Elišky panenky

11. října 2012 v 7:27
Nechám chviličku ty svoje a zařadíme konečně ty Elišky. Baziliška mrňavá se už nemůže dočkat, má tenhle Blog přece společně s maminkou. Panenky jsou různý mix, některé nové (reklama v televizi se nezapře ), některé starší panenky bez určení původu ( jsou na hraní , tak ani nepátrám), pořízené na MMB. Zato má každá svoje jméno máme už asi 5 Aniček. Učím ji a snad to zabralo, že každá i ta stará nebo zničená panenka stojí za to, aby si s ní někdo hrál a dá se upravit tak ,aby byla zase krásná. Nerada vidím staré nebo zničené panenky někde vyhozené. Takže se cílem nákupů stalo i sledování náhradních tělíček, velké balení kondicionérů a balzámů na vlasy, past na flíčky. Rádi si spolu potom panenku vykoupeme, učešeme a krásně oblékneme.
Musím říct, že moje dcera ( a to doufám bude i Venoušek až trochu vyroste) se ke svým hračkám chová hezky a i když slyším, že jich mají moje děti moc, budou si jich umět vážit i nadále. Moje nervy však někdy rostou při návštěvě Eliščiných kamarádek, už některé její panenky schovávám do skříně. Pak dávám k dobru ukázku panenek, které mám už od svého narození a svých dětských let ( zdědila je Eliška). A taky to, že o pravé panence Barbie se mi v tu dobu mohlo opravdu jen zdát.

No když už jsme u toho, Venoušek nám jich včera při focení pár "učesal" a o pokusu okousat nožičky a taky o páčení růžového střevíčku z pusinky nemluvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miriam - Anukki Miriam - Anukki | Web | 11. října 2012 v 15:09 | Reagovat

Veľmi, veľmi krásny blog. Už sa teším, čo všetko tu budem nachádzať. Si podobný typ zberateľky ako ja - tiež sa mi páčia aj "nemattel" bábiky Disney, každá krásna Barbie a bábika je u mňa vítaná.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama