Prosinec 2012

Bratzillaz - Meygana Broomstick

31. prosince 2012 v 8:36 Elišky Panenky
Dalším dárečkem, který Elinka našla pod stromečkem byla Bratzillaz Meygana Broomstick .
Krásná čarodějka s létacím kouzlem. Z řady Bratz čarodějek si již Eliška dříve vybrala tuto zrzečku, která má tak nádherně modré oči. Musím říct, že právě ty oči jsou na těchto panenkách nádherné. Jeden čas jsem byla i já zblázněná do panenek Bratz, ale pak jsem se vrátila k Barbie, ale ty nejkrásnější a pro mě zajímavé jsem si nechala, budeme je s Eli představovat později.
Eliška si novou panenku zamilovala a jak si ji vozila po vánočních návštěvách někde ztratila jednu náušničku. No příbuzenstvo jsme s Eli obvolaly a snad se náušnička najde.
Panenka je celá lítací. Má koště, hřebínek ve tvaru košťátka a na ručičce tetování ve znamení křídel. Její kouzlo je též létací. Miláčkem Meygany je koník Wingzy, kterého by jsme chtěly dokoupit.
Oblečení panenky je perfektní krásně vypracované má i super botky. Je prima, že má celé nožičky. U panenek Bratz mě vadí, že mají nožky ukončené čudlíky a botičky jsou zvlášť. Hlavně u Eli. Botičky se snad vypařují z pokojíčku ( to i ty pro Barbie) a já se nemůžu koukat na Bratz bez botiček . Musíme pořád dokupovat. No Meygana se líbí i mě a třeba dostane brzo kamarádku. Mamince se moc líbí Jade.
Co to přiletělo pod stromečekVětší rozhled
Miláček WingzyTrochu toho čarování čáry máry fuk


Krásný zlatý kabátek, džínová sukýnka a topík,super vlající plášť na kterém jsou očka. Po zaháknutí na prstíky to vypadá jako když letí.


Nožičky jsou super jsem ráda,že nemají nacvákavací botičky
Evinka

30. prosince 2012 v 15:11 Elišky Panenky
Dneska přišel opožděný Ježíšek a přinesl Elišce malou Evičku. Má svoje kolo,přilbu i lahvičku na pití.
Musely jsme ji s Eli vyfotit a i když je maličká má z ní hroznou radost. Docela jsem se pobavila Eli byla tak roztomilá, šeptala u okna - děkuji Ježíšku ,ale teta to pochopila .Evinka se projela kolem perníkové chaloupky

Elišky Paciocchini

29. prosince 2012 v 17:21 Elišky Panenky
Ježíšek Elišce přinesl pod stromeček přinesl 5 krásných miminek. Jsou to miminka Paciocchini. Konečně máme mimča pro naše Barbušky maminky. Už chystáme v domečku postýlky , polštářky a peřinky. Každé miminko má svojí malou plínku.
Největší radost z miminek má Venoušek jsou tak akorát do ručičky. Už od rozbalení je hledám všude po bytě - děsně se mu líbí.
holčička Evie


malá Angel


chlapeček Tyler


chlapeček Angel ( jsem se musela podívat pod plínku) jestli to podle jména není holčička.


Malá Ella


U každého miminka je poznat jestli je to chlapeček nebo holčičkaEliška si vybrala za maminku Mulan

PF 2013

20. prosince 2012 v 17:28 společné foto

PF 2013


Krásné a pohodové prožití vánočních svátků. Ať Vám Ježíšek splní všechna Vaše přání . Hlavně pak moc, moc, moc lásky, štěstí a v novém roce , život jako v té nekrásnější pohádce.

Přeje Vám všem Zuzka, Eliška , Venoušek i můj manžel Erik


Carnaval Barbie Dolls of the World Festivals of the World

10. prosince 2012 v 14:15 Barbie Dolls of the world

Dneska bych Vám chtěla představit Felipu. Panenka je z řady Dolls of the World - Festivals of the World a tato je Carnaval Barbie. Tuto panenku jsem již obdivovala u Lucky a u nás v hračkárně. V něděli jsme vyrazili do města a při nakupování Ježíška jsem se nezapomněla podívat na "svojí" panenku . Nevěřícně koukám, byla zlevněná skoro o polovinu. Protože konto panenky v prasátku , ještě ke konci roku mělo pár korunek, Felipu jsem si koupila. Za takovou cenu bych ji už asi nesehnala. Mám z ní radost. Původně jsem chtěla s focením počkat na sluníčko,ale nevydržela jsem to a tak tu máme zimní fotečky a potom pár fotek s Elišky kytkama do domečku (pořád si je půjčuju, ale jsou krásně barevný). Zase si říkám zima nevadí v únoru se v Novém Boru jako každý rok koná masopustní Brazilský karneval tak ji máme s Íšou jako motivaci ke kostýmu. Chceme jít letos do průvodu. Ještě musím vymyslet jak nazdobit kočárek a Venouška.Panenka, tvářička jak jinak Carnaval, tělíčko belly button. Má nádherný kostým, malbu obličeje i tělíčka. Krásné řasy a přehusté kudrnaté vlásky.


Líbí se mě ten taneční postoj tělíčka v té sukýnce má krásně našpulenej zadeček.


Barbie Western Chic

9. prosince 2012 v 12:13 Sběratelské Barbie

Barbie Western Chic a moje první sběratelská panenka s tváří Generation girl. Přiznám se, že do nedávna tato tvářička ve sběratelské verzi nebyla má vyhledávaná. Ale změnila jsem názor a dobře udělala, dokáže být velice krásná. Jedinou vadou této krásné panenky je její oblečení , které hrozně barví. Sice panenku svlékat nebudu, (ty džíny ani nejdou) ale i tak má modré nožky a od bundičky červené ruce.
Galadriel LORD OF THE RINGS 2004

1. prosince 2012 v 15:19 Sběratelské Barbie

Galadriel je vysoká, velice krásná a vážná.Dlouhé zlaté vlasy a modré oči se třpytem hvězd.
Královna elfů, Paní ze Zlatého Lesa, Elfí Paní Lórienu, Paní Galadhrim

Na focení Galadriel jsme s Eli čekaly na první snížek, aby vynikla její Elfí krása. Dneska ráno krásně svítilo sluníčko a všude první sněhový poprašek.
Venoušek putoval do kočárku a všichni jsme vyrazili na procházku v tašce foťák a panenku. Nakonec se lesní procházka protáhla skoro na 2 hodiny. Domu jsme přišli trochu zmrznutý a tak přišlo na mražené borůvky, med a po svaření mňam mňam čajík. Bylo to bezva odpoledne. Konečně trochu sluníčka a modré oblohy.

Elfí ouška