Leden 2013

Barbie Florida Vacation 1998

28. ledna 2013 v 19:35 Plážové panenky
Tuto panenku jsem ani neměla v plánu si pořídit, ale zahlédla jsem ji v nabídce na MMB - no kde jinde něž u pana JirkyUsmívající seza velice dobrou cenu. A tak je už naše. Musím říct, že jsem ráda z jejího získání. Líbí se mi. Hezká Mackie tvářička s hodně hustými melírkovými vlásky. Jediné co jí chybí jsou brýle a botičky. Dostala prozatím jiné. Růžové botky z našich zásob a brýle si půjčuje od Malibu Barbie ( kterou představíme později). S Elinkou jsme ji vybraly jméno Olivia.
Má hodně husté vláskyVenku je velká zina,ale Olivia je profesionálka a jako modelka vydrží i velký mráz.


Barbie Enchatress Fairytopia

23. ledna 2013 v 19:06 Sběratelské Barbie

Moje vysněná panenka. Přeji si ji už tak strašně dlouho a nedávno se mě splnil můj panenkovský vánoční sen. Královna víl s tváří Goddes. Kolekce Silver Label. Nemůžu od ní odtrhnout oči, má tak překrásnou malbu tvářičky.
A tak jsem využila mou oblíbenou hru (moje knížka už je hóódně ohmataná), která sice nemá s panenkou nic společného k jejímu představení. K tomu jsem našla i video ze stejnojmenného filmu, který bych si dovedla pouštět od rána do večera. Sen noci svatojánské. Michelle Pfeiffer je jako Titánie naprosto snová. Takže moje královna víl se nemůže jmenovat jinak. Zrovna jsem z panenky tak nadšená, že jsem měla problém ji i vyndat z krabičky na focení a podržet si ji v rukou, aby se mě nezničila. Šaty které má na sobě jsou na některých místech přišité a tak panenku nechci svlékat, abych vyfotila tělíčko (obyč. pro sběratelské panenky) .Nacvakala jsem plno fotek a nemohla jsem vybrat kterou vložit, proto se omlouvám, ale já si nemohla pomoct a tak jsem je sem dala skoro všechny.Fotila jsem s dětičkama jak jinak, než na procházce v lese. Už se těším na jaro a na plnou louku pampelišek. Přidáme pár foteček.

Promo


Tam se zjevuje královna vil, krásná Titánie,ona vládne vílám láskou a celý les ji leží u nohou.

(Jiří Trnka - Sen noci svatojánské)

Když Titánie tančí, jsou z toho u vytržení nejenom ty žaludy, mandragory, stromy, víly a květy,ale bere to dech i samotnému Oberonovi. A on se k ní tuze má. Má , ale Titánie svoji hlavičku a Oberon, ten si ji musí předcházet.

(Jiří Trnka - Sen noci svatojánské)Nemá rád vládce lesa Oberon,aby se cesty lásky křížily, neboť on sám hoří až po uši.

(Jiří Trnka -Sen noci svatojánské)

A on se rozhněval a jeho srdce sevřelo se pomstou a on se rozhněval a na les padla tíseň...

( Jiří Trnka- Sen noci svatojánské)

Slyš - je v dálce ostrov, na ostrově květ k němuž jen lehce stačí přivonět a koho vidíš k tomu láskou pláš.........

( Jiří Trnka- Sen noci svatojánské)


Oberon zatím trpělivě vyčkává,až Titánie usne .....


Křidélka se krásně třpytí

Dost již ostudy, už prožila si své a poznamenána tou hanbou ušatou, tím víc mi bude drahá.

( Jiří Trnka, Sen noci svatojánské)


Botičky


Vlásky má husté a předlouhé skoro až ke kolínkůmJe něco v našich snech , co životem nás vodí, je něco v našich snech co nikdy nezmírá a což teprve ve snech pana Shakespeara.Panenka Sindy

21. ledna 2013 v 18:50 Ostatní panenky

Neodolala jsem a na MMB od pana Jirky koupila panenku Sindy, ještě žádnou nemáme. Má nádherný kukadla. No a když přišla tak moc se mě líbila, že jsme si s Bazi klikly ještě na jednu a už se těšíme až příjde. Má zase trošičku jiný obličejík.
Tahle naše holčička se jmenuje Josefínka.


Josefínka nám s Elí udělala hroznou radost

Tomášek

17. ledna 2013 v 10:27 společné foto
Když Elí trochu povyrostla přemýšleli jsme s manželem jaké zvířátko pořídit. Máme dva velké pejsky vlčáka a křížence Bernského psa ,takže dalšího pejska jsme vyloučili. Sice máme dvě akvária plná rybiček, ale to nejsou mazlící zvířátka. Takže volba padla na morčátko. Jen jsem netušila, že bude problém nějaké sehnat. Ve zverexu je mají habaděj, ale zrovna v tu dobu kdy jsme jej sháněli nic. 14 dní už stála prázdná připravená klec v pokojíčku a Elí na ní koukala čím dál smutnějšíma očičkama. Nakonec zajel Erik a Elí do Mladé Boleslavi a u nás se zabydlelo malinkaté stvořeníčko. Jo malinkaté dneska je to už pořádný myšák. Dostal jméno Tomášek. Jen máme malinký problém je to totiž holčička. Ale jméno měnit nebudeme, je to naše malá kamarádka Tomášek .


Venouškova ručička


Barbie Basics Model No. 02 — Collection 003

11. ledna 2013 v 17:59 Barbie Basics 3.0

Moje oblíbená tvářička Lara, hned jak jsem ji viděla na Aukru musela jsem si na ni přihodit. A na to, že byla org. v nerozbalené krabičce jsem ji získala za docela za výhodnonou cenu. Mám ji už od září, ale chudinku jsem nafotila až nedávno. Tato řada BB je nádherná, chtěla bych i zbytek panenek, no uvidíme jestli se mě je podaří je sehnat za rozumnou cenu a hlavně jak bude vypadat v tomto roce konto panenky. Naše nová kráska dostala jméno Stephanie. Holka se musela fotit ve sněhu v plavkách, no lépe by ji slušelo sluníčko.
Moc se mě líbí její zrzavé vlásky a líčení. Tato panenka je od ostatních které mám doma s touto tváří hodně výrazná a to se mě na ni moc líbí.
Rosalie Twilight

5. ledna 2013 v 7:54 Sběratelské Barbie


Další můj vánoční dáreček Rosalie. Též jsem ji viděla poprvé u Ľuba jako Jaspera. Moc se mě nezdála. Filmová Rosalie je trochu jiná a možná by se ji hodil trochu jiný typ tvářičky. Když jsem ji však vybalila z krabičky líbí se mi a to hrozně moc.
Má propracované oblečení i doplňky, náhrdelník s rodovým znakem Cullenů. No a já bych si ještě moc přála Emmetta, aby moje Rosalie nebyla sama. Rosalie je krásná tvář Mackie s otevřenými ústy.

Rosalie Lillian Hale
http://digitalcitizen.ca/


Photo:Deana Newcomb. ©Summit Entertainment


Jasper Twilight

3. ledna 2013 v 15:13 Twilight panenky
Jasper Whitlock Hale

Můj vánoční dáreček - Jasper. Už když jsem ho zahlédla s Rosali v článku u Ľuba, stal se Jasper a i Rosalie panáčkem a panenkou č. 1, které bych si chtěla pořídit v novém roce. No Ježíšek byl rychlejší.
Jsem z něj nadšená. Takže můžu už nafotit Jaspera i Alici.
S Alicí jsou krásný pár