Únor 2013

Twilight Esme

25. února 2013 v 18:54 Twilight panenky
Esme Anne Platt Evenson Cullenová

Má schopnost vášnivě milovat
Povolání: Restaurování starožitností

V roce 1911, si Esme zlomila nohu, spadla ze stromu, na který vyšplhala. Její rodina žila na farmě na předměstí Columbusu. Místní doktor byl pryč, a už bylo po setmění, když ji přivezli do nemocnice. Ošetřoval ji Dr. Cullen.

Esmé se toužila stát učitelkou, ale její otec si nemyslel, že je vhodné pro dámu.Provdala se proto za syna rodinného přítele, který ji trýznil. Když zjistila, že je těhotná utekla z domova a odstěhovala se na sever ke své sestřenici. To, že byla sama s dítětem nebylo nikomu podezřelé předstírala, že je jednou z mnoha válečných vdov. Její dítě však zemřelo na plicní infekci a Esmé se pokusila o sebevraždu. Netušila, že v nemocnici se znovu setká s doktorem Cullenem.Esme je nádherná a moc povedená panenka tvář Teresa s úžasnou malbou.


Náramek se znakem Cullenů.


Je nádherná a i když upír, tak něžná jako filmová EsmeMoje oblíbené focení se sněhem
Esmé miluje starožitnostiEsmé a Jacob Smějící seSmějící se

Když jsem před koncem roku viděla na promu ostatní panenky Twilight, byla jsem z nich celá vedle. Některé jsem dostala pod stromeček a ostatní jsem sehnala na aukru. Postupně je představím. A jak říká moje sestra " Tyhle upíří potvory tě zruinovaly co " . No má pravdu, panenkovská pokladnička je totálně prázdná. Takže začínám šetřit ,abych si mohla dokoupit panenky, které jsem si vyhlédla pro tento rok. Mám přichystané článečky a několik starších panenek z let 80. a 90 , které jsem ještě nestačila do Blogu nafotit . Můžu jen říct, že to jsou moje lásky na které nedám dopustit

.

Lucinka

24. února 2013 v 18:29 Elišky Panenky
Dneska jsme u babičky slavili Elišky narozeniny. Jejím velkým přáním byla panenka Lalaloopsy, kterou jsme spolu obdivovaly u Šárky. Eliška se už nemohla panenky dočkat a tak jsem ji postavila krabičku s vysněnou panenkou k postýlce už ráno ,aby měla radost hned jak se probudí. Beruška si, ale po speciálním narozeninovém budíčku nestačila dárečku ani všinout, na postel ji totiž vyskočil pes Arbuz, Venoušek a bratraneček Vojtíšek. Kluci jsou siláci, ale dostat Íšu z postele se jim nepodařilo. A tak ji Arboušek vystrkal čumákem. Nakonec, když si moje malá probuzená Íšinka Bazilinka protřela očíčka ( vypadala jako vyoraná myška) , došlo i na panenku. Lalaloopsy už sice má svoje jméno, jmenuje se Pepper,ale Vojtíšek pro ni vymyslel mnohem lepší a krásnější jméno, ze kterého byla nadšená i Elí. Panenka se jmenuje Lucinka.

A tady je nová kamarádka Lucinka, už se těšíme jak s námi bude jezdit na výlety. Začínáme už z jara a z Lucinky se stane malá reportérka, která Vám ukáže nádherná výletová místečka.Že je to ,ale holčička roztomiloučká


Krásně se jí otáčí hlavinka


Lucinka jako každá panenka Lalaloopsy má svého zvířecího miláčka. Prasátko, které dostalo jméno Pastelka bude jezdit na výlety samozřejmě s Lucinkou.


Na fotkách je vidět Venouškem vylepšená zeď, náš chlapeček objevil krásu malby na velké plochy. No malovat budeme až na jaře myslím, že to do té doby ještě vylepší .Panenka je moc miloučká. Má jen jednu nevýhodu je docela těžká schválně jsem ji převážila a má skoro půl Kg. Ale je úžasná a Elí ji zbožňuje.


Panenek Lalaloopsy je opravdu hodně a každá je jiná a krásná

Barbie Octopussy James Bond 007

17. února 2013 v 7:47 Sběratelské Barbie
Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou pořídit si některou z Bondových dívek. Nejdříve jsem přemýšlela o Honey,ale když jsem u Ľuba viděla Octopussy bylo rozhodnuto, už dlouho jsem ji chodila obdivovat. Panenka je úžasná, stejně tak jako její filmová předloha, kterou ztvárnila Maud Adamd, modelka a herečka původem ze Švédska.Tato Bondovka patří mezi moje hodně oblíbené. James Bond v podání Rogera Moora je už sice tak trochu postarší, ale neva. Tento film, má docela spád a i když se někomu možná může zdát přeplácaný, mě moc líbí. Kromě hlavních hrdinů a samozřejmě bych nesměla zapomenout na super padoucha, kterým je generál Orlov , zde vystupuje též postava Gobinda, kterou hraje můj již od malička oblíbený herec, Kabir Bedi a to naprosto skvěle. Tenhle herec má úžasné a naprosto výjimečné charisma. Takže Chobotnička jako panenka byla jasná volba. Její postava je perfektní a v tomto filmu je to skvělá partnerka pro Jamese. Svůdná, nevyzpytatelná a dokonale nebezpečná .

Panenka James Bond 007- Octopussy, Black Label - tvář Daria


Video je jen hudba pro lepší prohlížení a atmosféru Jamese Bonda.


Chobotnička je velice svůdná a velice nebezpečná, jak by ji mohl tajný agent odolat...
Panenka má plnější poprsí které krásně vynikne v lehounkém župánku.


To byly dvě fotky pro Jamese

1991 Mermaid Barbie

13. února 2013 v 11:03 Barbie panenky starší ročník

Mááááme jíííííí !!!!!!!!!

Můj dětský sen, "MOJE" panenka, mořská kráska. A teď naše vlastní MOŘSKÁ BARBIE.
Poprvé jsem tuto panenku viděla jako malá holka, na léčebném pobytu v lázních. Měla ji moje spolubydlící . Byla nádherná a na poličce jen svítila. Byla jsem vždycky šťastná, když jsem si ji mohla půjčit. Od té doby ji mám pořád v hlavě. Do nedávna jsem panenku chodila obdivovat k Veronice . K Verče chodím obdivovat mořské panny má moc krásnou sbírku. Na e-bay a s poštovným je docela drahá a kuk minulý týden jsem ji získala na aukru za pár korun. Podle fotky jsem nevěděla v jakém je stavu,ale po rozbalení jsem byla nadšená. Je jako nová. Nádherné, husté , jemné a nezacuchané vlásky, měnící po ochlazení barvu na modrou a růžovou. Kompletní oblečení též perfektní, no čekala na mě.
Protože na pár dní odjíždíme k babičce, ( bez počítače) nevydržím to a tak jsem rychle hned jak odjela pošta nafotila pár fotek, hóóóódně fotek, nemůžu si pomoct musím.
Venku bohužel nesvítilo sluníčko-sněžilo a tak nejsou vidět třpytky ve vlasech které má panenka a i barva je trochu zkreslená . Vlásky nejsou bílé,ale hodně blond. No a trochu do nich napadal sníh.

Mulan a Li-Shang

11. února 2013 v 7:55 Disney panenky - pohádky


A to jsou všechny naše panenky Mulan a krásný kapitán Li - Shang.Tyto panenky patří k sobě.


Tuto jsem si zamilovala. Je moc krásná. Původně má panenka vlasy v copu a na zádíčkách tkaničku. Po zatáhnutí se vlásky zkrátí. Bohužel máme ji bez tkaničky a vlásky měla v copu cuchlé tak jsem ji je rozpustila,ale jsou nádherně lesklé nezničené. Na obličeji má panenka jakousi masku,která po ochlazení mění barvu na bílou.


Mulan bojovnice je moje oblíbená, je taková miloučká a díky za ní Vlaďce.

Disney Villains Designer Ursula

7. února 2013 v 9:06 Sběratelské Barbie
Ještě chvilku budu pokračovat z Disney panenkami. No co je krásnějšího než pohádky.
Tuto panenku jsem zařadila mezi sběratelské panenky. Jedná se sice o panenku z produkce Disney Store, ale je to disignerská sběratelská panenka z edice záporných postav Villains Designer Collection . Tato edice oslavuje 6 těch nejvýraznějších záporných pohádkových postav. Původně jsem měla spadeno na dvě panenky. Ursulu a Cruellu. Jenže než jsem se rozkoukala byla Cruella totálně vyprodaná. Jsem tedy ráda, že je u nás alespoň mořská čarodějnice Ursulla. V nákupu jsem měla užasné štěstí po vánocích Disney tyto panenky neskutečně slevnil.
Je krásná a dokonale propracovaná, je to pořádná záporačka, jen ten její pohled. Moc se mě líbí její oblečení kožený živůtek zdobený černými korálky, skládaná atlasová sukně s flitry, měla by být inspirovaná chapadly chobotnice a třpytem jejího oka. Fialkový nádech pleti, bílé vlasy, líčení a řasy, má nádherný "zlatý" šperk ve tvaru mušle a "křišťálovou" kouli. Prostě dokonalá. Musím říct, že Disney Store začíná prodávat opravdu nádherné panenky a tato řada byla neskutečně povedená a co víc byla zajímavá, možná zajímavější než stejná řada princezen.

Balení obsahuje panenku , stojánek upevněný v podstavci a celá panenka je uzavřena ve vitrínce a zabalená do krásné krabičky. Ta potom v úžasné dárkové tašce a samozřejmě obsahuje certifikát pravosti. Já však panenku vyndala jen na focení a zůstane v krabičce.


Foto: http://blog.disneystore.com


A protože za nejkrásnější natočenou pohádku považuji tu naší Malou mořskou vílu z roku 1976, vkládám pár videí z této pohádky. Hlavně nádherný zpěv malé mořské víly. Bohužel jsem nikde neobjevila fotku mořské čarodějnice v podání Mileny Dvorské. Její mořská čarodějnice byla totiž dokonalá a ona v této roli nádherná.


Ty víš co chci?

Co mohou chtít malé mořské víly od čarodějnice. Chceš se podobat lidem, chceš,aby se do tebe zamiloval mladý princ,kterému si zachránila život. Je to hloupý nápad, ale přesto ať je po tvém krásná princezno,protože tento nápad tě přivede do záhuby.

Budeš nejkrásnější ze všech a žádná tanečnice se nebude pohybovat půvabněji než ty,ale při každém kroku budeš cítit bolest, jako bys šlápla na ostrý nůž . Od chvíle co se dotkneš země nebude pro tebe návratu. Už nikdy se nebudeš moci stát mořskou vílou a nezískáš-li princovu lásku, pak ti po jeho svatbě s jinou pukne prvého rána srdce a navěky se rozplyneš do mořských pěn.

Citace mořské čarodějnice ( Milena Dvorská) z filmu Malá mořská víla z r. 1976, režie Karel Kachyňa


Vydána v nákladu 13 000 KsPanenka je na podstavci v super vitrínce


Nové Disney panenky jsou už teď většinou celokloubové , Ursula má jen kloubky na ručičkách,ale to neva panenka nebude nikdy hraná.Panenka má nádherné líčení a dlouhé řasySukně je opravdu dokonalá to samé korzet. Na šatičky bylo použito dost látky jsou docela těžké.
Panenka Animátor Bella

2. února 2013 v 19:52 Elišky Panenky
Tak dneska ještě naše Bella. Má též krásné husté vlásky jako Pocahontas a nádherné saténové šatičky. Znovu představuje Bellu jako malou holčičku.
Bella je překrásná panenka


Panenka Animátor Pocahontas

1. února 2013 v 11:04 Elišky Panenky
Minulý rok vydalo Disney Store kolekci panenek Animátorek. Takže si Elí jednu přála ke svým narozeninám. Z celé řady se nám nejvíce líbila Pocahontas, jenže jak jsme zjistily byla totálně vyprodaná. A tak jsme objednaly Bellu, kterou představíme později. Ale co to asi za dva měsíce koukám byla vyrobená nová sada panenek a v nabídce naše vysněná Pocahontas, za týden už byla u nás doma. Tyto panenky jsou neuvěřitelně krásné a myslím, že je to pravá panenka pro malou holčičku. Co se mi nejvíce líbí panenka má husté vlásky po celé hlavičce a krásné oblečení. Poslední dobou sleduji v hračkárnách panenky , které mají vlásky jen vpředu a stažené do culíku jinak pleš. Podle mě je potom docela i drzost prodávat panenku někdy za nehorázné peníze.
Panenka je velká něco přes 40 cm "robustní" tak akorát na hraní.

Takže tato Animátorka určině nezklame a doporučujeme všem holčičkám.Má předlouhé vlásky, krásný kukadla a roztomilou pusinku