Březen 2013

Barbie Summit 1990

30. března 2013 v 11:08 Barbie panenky starší ročník
Venku je pořád pošmourno, zima a žádné sluníčko. A tak jsem si koupila dvě panenky staršího ročníku pro radost. A radost jsem si udělala obrovskou.
První z nich je Barbie Summit kouzelná panenka v úžasných šatech. Panenka byla ještě nevybalená z krabičky,ale ta byla docela hodně poškozená. Takže jsem se rozhodla si ji v tomto stavu nenechat. No nevadí v krabičce byl veliký plakát a krásný odznáček. Druhou panenku si nechám na později, je ještě kouzelnější než tahle a bylo by škoda ji fotit na sněhu , tak počkám do prvních kytiček.Barbie Summit jako organizátorka kulturní výměny dětí, do které se zapojilo 30 zemí z celého světa.
Barbie Basics 2.0 - No. 11

24. března 2013 v 15:24 Barbie Basics 2.0

Moje vysněná Tereska. Konečně jsem se jí dočkala. Panenku jsem koupila na Aukru nahou. Tak dlouho jsem na ni čekala a teď jsem z ní celá pryč. Tahle Tereska je prostě neuvěřitelná a určitě všichni tuhle krásku znáte, nebo ji máte ve svých sbírkách a já ji k Vám chodila obdivovat, takže není třeba dalšího představování.


Parádní kompletek z Fléru. Jen kostymérka na focení v přírodě zapomněla vzít i náhradní botičky ve stejné barvičce.


Asi je to tou zimou,ale už 14 dní mám růžovou náladu. Koupila jsem si pleťovou masku, krém a parfém s vůní růží. Nové tričko se stejnou kytkou . Panenky oblékám též do šatiček s motivem růže.Šatičky jsou též z Fléru nemohla jsem prostě odolat těm růžím.


Šatičky od panenky Liv jsou kouzelný.


Malibu Barbie 1971- 1977 a Malibu Barbie reprodukce

21. března 2013 v 17:14 Starožitné Barbie

Už hodně dlouho jsem si přála panenku Malibu Barbie. No a co se nestalo Mikuláš nám panenku přinesl do punčochy za okno.
Já měla hroznou radost , můj manžel je hrozně hodnej a Eliška se ujistila, že Mikuláš opravdu existuje.V krabičce byla reprodukce slavné Malibu Barbie, vydané k 50. výročí firmy Mattel.

Nedávno jsem courala po MMB a našla "pravou" panenku, sice není v super stavu,ale nevadí. Panenku jsem musela trošičku dovláskovat byla poloplešatá a vlásky měla hodně poškozené. Ty původní jsem chtěla ponechat jsou slaboučké na fotkách je to vidět, ale bylo by škoda je úplně odstranit. Rozhodně jsem panenkou tak nadšená, že si odkládám korunky na ještě jednu nějakou mnohem zachovalejší.

Takže představuji obě dvě panenky vedle sebe. Reprodukce Malibu Barbie měla krásnou výbavičku, takže jsem si pro focení vypůjčila ony známé bleděmodré plavky pro druhou panenku.A tady jsou moje plážové krásky s tvářičkou Stacey a super otočným tělíčkem Twist ´N turn. Malibu Barbie se ve své době stala přímo hitem a také jednou z nejprodávanějších panenek. Byla oblíbená nejen kvůli příznivé ceně, ale hlavně pro její vzhled. Kráska s blond vlasy oblečená do bleděmodrých plavek ve kterých ještě více vyniklo její opálení. Řada Malibu představuje i panenky Francie, světlovlasého Kena a Skipper.


Krásky od sebe dělí už něco kolem 40.let

Panenka je znančená na zadečku tak ho na mě krásně vyšpulila
Tělíčko Twist ´N turn.


Malibu Barbie jako reprodukce slavné plážové panenky
Ještě jednou obě krásky spolu.
Florida Vacation Christie1999

13. března 2013 v 13:45 Plážové panenky
Neodolala jsem a od Vlaďky si koupila tuto panenku. Je to tvář, která mi ve sbírce chyběla a kterou jsem moc chtěla. Tvář Nichelle 1990. Koupila jsem si ji nejen proto, že mám již její kamarádku Floridu Barbie,ale zamilovala jsem se do této pro mě úžasně krásné tvářičky.
Leah zatím nemá svoje org. plavečky, tak vyrazila na večírek.

Šatičky jsem dostala jako dárek k objednávce panenkovského oblečení na Fler. Jsou kouzelný a já za ně moc děkuji.
Hned jak jsem je vybalila bylo jasné, že jsou přímo stvořené pro naši kakaovou krásku.


Florida Vacation Christie a Barbie

Twilight společně

10. března 2013 v 17:42 Twilight panenky

Protože bylo dneska docela hezké počasí, vyfotily jsme s Elí všechny panenky Twilight společně. Tak tohle už je poslední upíří článek.Panenky jsem uložila do krabiček ( uf to byla práce) a vrátila zpět na místo.
Takže naposledy tady jsou ..Boj s novorozenci byl u konce, rodina Cullenova zůstala bez zranění

Volturiové jsou,ale nevyzpytatelní


Je čas vrátit se domů. Carlisle má však obavy a Alice již ví .....

Tak ještě všichni v párech


Esmé a Carlisle


Bella a Edward


Alice a Jasper


Emmett a Rosalie


Temná a krvelačná kráska Jane


Victorie je dokonalý predátor, je prostě úchvatná


Miluju ty její fantastický vlasy a tvář


Jacob nemá partnerku, tak tady je jeho "parta psíčků"
Ritunka je mazlíčekŠári, myslela jsem na tebe a přemluvila Ajdu, aby se nechala konečně vyfotit. Je to,ale děsnej vlkodlak.

Twilight Emmett

9. března 2013 v 15:12 Twilight panenky
Emmett McCarty CullenEmmett je perfektní až mě překvapilo jak moc je povednenýI Emmett nosí znak CullenůEmmett a jeho Rosalie. Začínám mít tuhle panenku čím dál raději Rosalie je nádherná.Tak to byl poslední člen rodiny Cullenů. No na závěr, teď máme v ložnici plnou skříň upírů.

Twilight Carlisle Cullen

6. března 2013 v 10:28 Twilight panenky
Carlisle Cullen


Jsou krásný pár a oba se nesmírně milují