Červen 2013

Blossom beauty Barbie

29. června 2013 v 21:50 Barbie panenky starší ročník
Před časem jsem si koupila dvě panenky pro radost, první byla Barbie Summit a tu druhou bych Vám chtěla představit dnes. Je to kouzelná květinková panenka, která nám dnes rozzářila celé odpoledne. Mít tuhle panenku jako malá, byla bych hrozně moc šťasná. No nakonec jsem si ji pořídila na stará kolena. A protože jsem věděla, že by z panenky byla celá pryč i Elí, koupila jsem ještě jednu stejnou u Vlaďky. Bylo skvělý, že byla pro změnu v modré barvě.


Panenka má krásné šatičky, stačí malé kouzlo a rozkvete jako ta nejkrásnější letní zahrádka .

Moje Flora


Elišky Petaluma


Čáry máry ........Jako doplněk má maličkou panenku naplněnou třpytivým práškem. Září pak nejen její šaty,ale i její majitelka.Barbie Dream Glow - Tonička

20. června 2013 v 20:16 Elišky Panenky

Je ráno, něco po půl šesté a budík příšerně zvoní. Venku už i takhle po ráno začíná být děsný vedro a po ložnici voní jasmín, který si Tonička včera natrhala. Jeho vůně je přímo omamná.


To snad není pravda to už je ráno....


Néééééé


Nezvoň........

A chudák budík letí do kouta . Zase do práce.....


Nejednou se probudila z ospalosti a došlo ji, že má dneska dovolenou, manžel už odjel do práce a děti jsou u babičky


Tak si ještě chvilku poležím a pak se vrhnu na úklid, který jsem si dneska naplánovala. Uklidit byt , umýt okna, vyžehlit
prádlo, no snad to všechno stihnu.


Co kdyby úklid počkal, takový binec tu není. Po "dlouhém" přemlouvání se Tonča rozhodla, že nevyleze z postele . Není lepší odpočinek než se celý den nesvléknout z pyžama.


Co takhle nějaký film, odpočinkový u kterého nemusím přemýšlet. To je ono, všechny díly Flynna Carsena, je zajímavé kolikrát jsem ho už viděla a ještě mě neomrzel. Není to sice nic pro filmové kritiky,ale je fajn. No prosím a do večera mám co dělat .


To byl příjemný den o kterém jsem dlouho snila. Jen tak se celý den válet.


Páni to jsem unavená a znovu spokojeně usnula.


Díky Verče je u nás doma už nějaký čas tahle nádherná panenka. Je to Barbie do postýlky s měkkým tělíčkem. Elí si Tonču hned zabavila a do dnes Tonička neopouští Eliščinu postýlku. Musím říct, že její tvůrci vymysleli opravdu skvělou panenku. Kamarádka do postýlky, maličké noční světýlko a krásná hračka. Panenčiny vlásky ve tmě svítí, takže ji Elí má jako malou lampičku před usnutím. Od té doby co ji máme zmizela všechna strašidýlka schovaná pod postýlkou i ve skříni.

Já jsem z panenky taky nadšená, moc se mi líbí její sladký obličejík a vlásky.


Princezna Kida

15. června 2013 v 21:04
Dneska bych Vám chtěla představit úžasnou panenku Disney. Jedná se o princeznu Kidu z animované pohádky Atlantida. Přiznám se, že tuto pohádku neznám a do nedávna jsem neznala ani panenky .
Kida není moje, patří mojí sestře,která též sbírá Barbie a hlavně panenky Disney. Je tak úžasná a myslím, že i málo známá, že jsem si ji půjčila a nafotila pár fotek.
Panenka byla zakoupená nahá, tak má jen provizorní šatičky, než dostane nové.Platinové vlásky mění na slunci barvu do modra.Je tak nádherná
Po zmáčknutí náhrdelníku panenka nádherně svítíTitánie v záři slunce

14. června 2013 v 21:43 společné foto

Celou zimu jsem se těšila až vyfotím Titánii na sluníčku, ale když konečně zasvítilo a zahrádka nám krásně rozkvetla, pořád jsem focení odkládala. Dneska byl moc krásný den, takže královna víl je tady.


Tenhle keř budu muset ještě rychle využít než nám odkvete škoda jen , že netuším co je to za květinu
Čokoládová

13. června 2013 v 21:02 společné foto
Tak tady jsou naše krásky s tváří Mbili

Delilah


Savannah.


Ayomide


Pro mě nejkrásnější Mbili a proto se omlouvám, nemohla jsem se focení její nádherný tvářičky nabažit, tak vkládám plno jejich fotek, protože Hannah je opravu dokonalá.


Překrásná malba a neuvěřitelné vlasyŠkoda, že šaty na fotkách nevypadají tak jak jsem chtěla, zrovna do té krásné černé krajky pražilo sluníčko.
Princezna z Jižní Afriky. Z této panenky jsem po rozbalení byla celá paf. Je to zároveň naše nejčernější panenka.

Barbie Look Collection City Shopper

11. června 2013 v 20:05 Barbie Look Collection
Neodolala jsem a díky Vašim úžasným článkům jsme si s Íšou koupily tuto krásku. Je to naše čtvrtá panenka z tváří Mbili.
Ty dlouhé melírové vlásky a řasy, to mi nedalo spát .


Dneska bylo nádherně a protože jsme už dva dny na návštěvě u babičky, tak jsem s dětičkama vyrazila na procházku. Panenku mám doma už delší dobu,ale pořád jsem si říkala, že ji musím nafotit někde ve městě. Bělá pod Bezdězem je malé městečko a tak jsem využila příležitosti k focení. Venku nebylo zas tak moc lidí, takže akce psychiatrická léčebna se nekonala. Ale máme plno fotek z krásného náměstíčka a parku.


Nemohla jsem panence vybrat jméno a dokola pročítala seznam jmen . Pořád se mi vracelo jedno jméno , které jsem jí dát nechtěla. No a jak to dopadlo, z hlavy jsem ho nedostala, prostě se vybralo samo. Naše nová kráska se jmenuje Savannah.