Srpen 2013

Tracy Bride Barbie 1983

19. srpna 2013 v 19:54 Barbie panenky starší ročník
Tak konec srpna bude tak trochu ve svatebním duchu. A začnu touhle panenkou, která se stala přímo balzámem pro moji dušičku. Hned jak jsem ji zahlédla na MMB u Tomáše, byla to láska na první pohled. Kouzelná tvářička Steffie s tak něžnou malbou. Téhle panence prostě nešlo odolat. Je v perfektním stavu, má ještě původní účes. Jen nemá svůj závoj a náušničky s prstýnkem, závoj dostane nový, pokud možno podobný, to samé se pokusím se šperky.

Naše nevěsta se fotila u Zákupského zámku. Já se tady vdávala, takže se sem pokaždé hrozně ráda podívám. Pokud někdy zavítáte na Českolipsko určitě doporučuji prohlídku.

Captain Jack Sparrow

13. srpna 2013 v 14:48 Sběratelské Barbie

Dneska bych Vám chtěla představit panenku o které jsem si myslela, že v naší sbírce bude jen ve snu. Na Ebay je sice k mání, ale za hrozné peníze , takže to nepřicházelo v úvahu. No nedávno byla moje sestra na výletě v Novém Boru a v malé hračkárně, kde se prodává i dětské oblečení, narazila na tenhle poklad. Paní prodavačka byla radostí celá bez sebe, "že se konečně prodá tady ten ležák", který tu má už skoro rok. A tak tenhle nádherný " ležák" skončil u mě doma , byl to můj dárek k svátku.
Focení jsem se nemohla nabažit, takže je toho spousta a jen se omlouvám, že Vám neukážu tělíčko, ( je celokloubový) ale mě se klepaly ruce i když jsem ho měla vyndat jen z krabičky. Ale to se nedalo odolat, pohrát si s kapitánem Jackem.Smějící se


Radost, kterou z něj mám se nedá popsat, takže už bez slov, jen hromada a hromada fotek.
Tady mi při focení upadl, ještě teď z toho mám zimnici.
Jack Sparrow nemá jedinou chybu, stejně tak jako Johnny Depp
Leni díky za nádherný dárek.