Září 2013

Svatba podle Haničky

30. září 2013 v 19:14 společné foto

Poslední svatební článek jsem si nakonec schovala na dnešní večer. Dnes 30. září je to již sedm let co jsem se vdávala. Nevěsta byla sice již v 6. měsíci a nevešla se do původně vybraných šatů, které byly " TY PRAVÉ A JEDINÉ", ale nakonec i bez nich vše dopadlo podle představ .
Už dlouho mám koupené svatební šaty od Haničky z Fleru a tohle je příležitost pro jejich předvedení.


Jak jinak než Zákupský zámek.Hanka je neuvěřitelně šikovná švadlena a její oblečení pro panenky je jako z modních katalogů. Když jsem Grace oblékala tyto šaty, připadala jsem si jako ve svatebním salónu, jsou opravdu z těžké svatební látky.

A Bělská fontána

Další model předvede ta nejkrásnější zrzečka kterou mám.


Tyto šaty jsem si koupila právě pro tu nádhernou krajkovou vlečku a šněrování.

.

Při poslední a "účelové" prohlídce zámku jsem chtěla cvaknout alespoň jednu fotku v kapličce, bohužel paní průvodkyně mi ukázala cedulku - Zákaz focení. No neva, při naší svatbě se fotit mohlo, tak alespoň takhle pro představu jak nádherná svatba tady je. Připadala jsem si jako v pohádce.


Barbie Dolls of the world Amazonia

22. září 2013 v 8:50 Barbie Dolls of the world

K 50. výročí firmy Mattel, byla vyrobená tahle jedinečná panenka, která představuje nádheru a vzácnost Amazonských pralesů. Myslím, že se neskutečně povedla, takže když se tato kráska nedávno objevila na MMB, nerozmýšlela jsem se ani minutu. Omlouvám se, že na fotkách nemá rozdělané vlásky,ale byla hned po focení vrácená do krabičky
do vše původního stavu ( vyndavala jsem ji snad hodinu,abych nepoškodila její uchycení.)


Amazonie je nádherná a její krásou Vás dnes provede Solari

Záplava nádherných květů


Darů přírody


ale i obrovských pavouků


A tady je v celé své kráse.Její tetování nemá chybu


zrovna tak oblečení


Ještě pár detailů na její nádhernou malbu těla


Gothel

11. září 2013 v 12:12 Disney panenky - pohádky

Kvítku hvězdo má, sílu probouzej, zpět nech běžet čas, to co bylo mé mi dej, na zpět mi dej.


Gothel byla čarodějnice, která našla kouzelnou květinu, ta vyrostla z kapičky slunce. Květina ji staletí vracela krásu a mládí. Však jen do doby, než květinu nechal hledat král pro svou nemocnou manželku.


Ráno mi přišla panenka po které jsem dlouho toužila. Mě to nedá, proto jsem odložila ještě poslední svatební článek . A vydala jsem se s Gothel na houby, abych ji ještě dneska mohla nafotit. Gothel je čarodějka, takže úlovek byl docela slušný. Ty bedly , které jsme našly jsou nádherný, ale nejím nic co má proužky, takže ty k večeři nebudou. Tak tady je, dokonale krásná čarodějnice Gothel . Musím říct, že se mi líbí tisíckrát víc než Locika. Má tak krásný oči, ústa a neuvěřitelný kudrnatý vlasy.

Co to tu roste ?


Pane jo ta je obrovská .....
Že by další houba ?


Tuhle neberem ......

Á tahle je krásná, červená hodí se mi k šatům. No po téhle houbě by přišel na řadu asi výplach žaludku. Ale krásná teda byla.Twilight svatební Bella

2. září 2013 v 20:48 Twilight panenky
Tuhle panenku jsem si prostě nemohla odpustit. Sice jsem celou sbírku Twilight pro sebe už uzavřela, ale pořád mě hlodá červíček, abych ji dotáhla do konce. Svatební Bella má jemnější malbu a tak má taky pravá nevěsta vypadat. Takže tím je panenka dokonalá a její svatební šaty pro mě nemají chybu. Panenka je hodně známá , takže nepotřebuje další komentář a tady je naše focení. Znovu od babičky, z našeho oblíbeného města. Bělá pod Bezdězem má svoje kouzlo.


Jedna zamilovaná. Svatebního Edwarda nemám a až jednou budu mít navíc korunky, koupím si ho jen jako kompletní doplnění Twilight kolekce, moc se mi totiž nelíbí. Tenhle je krásný, tak je tu bez svatebního obleku, aby nevěstinka nebyla opuštěná.
Svatební šaty jsou nádherný, tak jen pár pohledů z detailu.
Ty perličky jsou úžasný...


Poslední dvě fotky jsou ze Zákupského zámku