Říjen 2013

Audrey Hepburn

19. října 2013 v 19:59 Sběratelské Barbie

Když Anna, alespoň na chviličku uteče ze svého svázaného života korunní princezny, ani ve snu by ji nenapadlo co všechno ji čeká. To samé by nenapadlo ani Joea Bradleyho, který chtěl svou velkou senzaci v podobě ztracené princezny.


Řím je jako město snů, kdo by tu neprožil velkou lásku .....

Je noc a příběh končí, kdo by si u závěrečné scény filmu nepobrečel.


Panenka mi konečně dorazila v pátek ráno a já to nemohla vydržet ji nenafotit. Fotky jsou z Kadaně, kam jsme si udělali takový malinký rodinný výlet. A ty rozmazanější jsou focené v Římě, kde jsme byli s Erikem před dávnými lety na dovolené, takže jsou focené ještě na film. Bohužel na všech ostatních někde pózujeme ( no film jen na 36 snímků, už to vyprávím Elí jako pohádku), proto jsou použitelné jen tyto. Do Fontány di Trevi jsem si hodila minci, svou pravou lásku jsem už našla, tak věřím na další kouzelnou pověst a hrozně moc doufám, že se sem ještě jednou vrátím. To město je opravdu jako sen.
Musím se držet , když mám panenku v rukou, abych nevzala hřebínek a nepřičísla ji tu ofinku, jako kadeřník ve filmu.

Diamant Barbie - Sparkle Eyes 1992

16. října 2013 v 15:47 Panenky Barbie
Dneska jsem zjistila, jak čas strašně rychle běží. Už od června kdy se ni podařilo sehnat tuhle nádhernou panenku, dokonce ještě nevybalenou v org. krabičce, jsem se ji chystala představit na oslavu prvního výročí našeho Blogu. No propásla jsem to, 6.10 byl ten správný datum pro vložení tohoto článku a taky přesně rok , kdy jsem poprvé zveřejnila sbírku našich panenek. Ani jsem je nestihla vložit všechny, mám tu připravenou spoustu nádhery z let 80 -2010, které se mi postupně podařilo vrátit do původního stavu. Po dlouhém shánění původního oblečení a doplňků mi teď dělají opravdu obrovskou radost.

Tak a teď k panence, po které jsem tolik toužila. Sice už jednu máme, ale tahle je NOVÁ a v krabičce . Jen nám ji na fotkách trochu cuchá vítr. Určitě si ještě někdy zaslouží ještě jeden článek.


Takže : Kdo je nejkrásnější ........ ?