Prosinec 2013

Veselé Vánoce

23. prosince 2013 v 7:02 společné foto

Přejeme Vám krásné Vánoce a v novém roce hodně lásky, zdraví, štěstí a splnění všech i těch nejtajnějších snů.


Vánoční focení na PF

20. prosince 2013 v 19:39 společné foto
Na letošní focení PF jsem znovu přemýšlela o pohádkových panenkách, jejichž sbírka se mi v tomto roce trochu rozrostla,ale nakonec jsem se rozhodla pro nejznámější tvář panenky Barbie, pro Barbie našeho dětství . Vybrala jsem několik panenek a místo vánočního uklízení je naaranžovala pro focení. Takže než Vám všem popřeju to nej nej , tady je pár fotek, které vznikly společně s přáním do Nového roku 2014, byla by škoda dát sem jen jednu takže tady jsou, jen bohužel osvětlení není takové jaké bych si představovala.


Dolls of the world - Princess of Ancient Greece

14. prosince 2013 v 18:34 Barbie Dolls of the world princess
Kvůli problémům s Blogem, který je už vyřešen k mojí velký radosti, jsem chtěla tento měsíc vložit jen letošní PF,ale nedá mi to a tak dnes představuji svoji novou krásku, která patří do úžasné kolekce panenek Princezny světa. Celá řada má 21 princezen a jedna je krásnější než druhá. Tohle je moje 11 panenka z této řady. Mám trochu zpoždění s focením a tak příště představím i další 4 krásky, které se mi tento rok podařilo získat.


Vznešená Řecká kráska a dokonalá tvář Goddess


Poslední focení v Bělé, kdy byla ještě v provozu naše oblíbená kašna, ale i tak se těším na zimní focení, protože park je opravdu nádherný.


Komentář

7. prosince 2013 v 8:38
Všem se moc omlouvám,ale už od včera se snažím vložit komentář k Vašim článkům,ale nejde mi to. Nevím jestli Blog takhle blbne jenom mě? Takže budu mít v tomto asi trochu zpoždění.
Zuzka