Leden 2014

Island Fun Barbie 1987

24. ledna 2014 v 20:38 Plážové panenky
Rozhodla jsem se chvilku pokračovat v představení starších panenek. Díky Verče se naše sbírka rozšířila o plážové krásky. Je to už několik měsíců co jsem začala tyto panenky vyhledávat, Veroničiny plážovky mě okouzlily. Zatím nebyl čas je všechny nafotit, ale teď taky konečně dostanou svůj prostor.

Tato blonďatá a dlouhovlasá kráska je z nádherné řady Island Fun Barbie, která obsahuje 7 panenek. Barbie , Kena, Stevena, Miko, Skipper, Teresu a kouzelnou Christie.

Je to pravá princezna pláže a naší malé sbírečky plážových panenek. Přišla k nám zabalená v originál krabičce, která je sice v rozích trochu otlučená,ale nevadí.Přiznám se, že jsem se na ni dívala hodně dlouho , než jsem ji objednala a když ji teď máme nelituji - je skvělá.¨¨

Butterfly art Barbie

18. ledna 2014 v 18:24 Plážové panenky
Ještě než se pustím do nafocení mého posledního vánočního dárku navážu panenkou ze stejné řady jako Butterfly Christie, tou panenkou je Butterfly Barbie. Ze čtyř panenek bych ji asi řadila na čtvrté místo,ale na tom nic nemění, že Barbie je velmi krásná Mackie.

HayleyMoc hezká a úžasná malba, které dominují bleděmodré jasné oči.

Tetování tentokrát na bříšku


Krásné vlásky

Butterfly art Christie

16. ledna 2014 v 18:44 Plážové panenky
Kouzelná panenka na kterou jsem nakonec měla štěstí hned dvakrát. Poprvé jsem ji koupila nahou a asi za půl roku se mi ji podařilo sehnat ji v org. oblečení. To samé se mi stalo i s Barbie Butterfly. Tohle jsou moc krásné panenky, které bohužel tak trochu doplatily na své tetování. No asi nechápu logiku v zemi kde jsou střelné zbraně v rukou dětí v naprostém pořádku, ale malé tetování na panence je velice pobuřující. Celá řada obsahuje 6 panenek Barbie, skvělou Christie, dokonale nádhernou Teresu, Kiru, která je neodolatelná, Kena a Stevena.Tak tady jsou sestřičky, panenky Christie s tetováním a úžasnou tvářičkou Nichelle. Heather a Charley
Jsou stejné,ale při delším prohlížení, přeci každá jiná.

Charley


Je něžná, romantická a krásnáHeatherHeather má mnohem hustější vlásky, je to divoška. Ani jedna panenka neměla svůj původní účes, nad čelem má malý culíček. No nepodařilo se mi ho udělat tak,aby neodstával, takže mají vlásky rozpuštěné. Vlásky jsou krásně promelírované světle hnědou barvou.Procházka s Colleen

11. ledna 2014 v 22:01 Ostatní panenky
Dnes bylo krásné ráno, tak jsem vzala děti a vyrazila na procházku do lesa. Sebou jsem vzala po dlouhé době Vitamínku. Chudák už nebyla hodně dlouho venku, takže si dnešní procházkové focení pro radost zasloužila.
V lese bylo nádherně, Elí si ráda staví domečky z klacíků a mechu, dneska se vyřádila.


Parisian Barbie 1980

3. ledna 2014 v 9:12 Barbie panenky starší ročník
Když jsem poprvé viděla tuhle panenku vyrazila mi svou jemnou krásou dech, i když u počítače, připadala jsem si jako malá holka, která stojí za výkladní skříní hračkárny. Stala se panenkou vytouženou. A protože všichni máme hodného Ježíška tak i on mi tu nechal dáreček, nádherná originál zabalená, moje vlastní Parisian Barbie.No dostala jsem ji o trošičku dřív než pod stromeček, nedalo se odolat. Je to snad nejkrásnější Steffie, kterou mám a možná i jedna z nej, které Mattel vyrobil. Moc mě překvapilo její oblečení, které je z velmi kvalitní látky (( růžový satén) a možná i proto jsou po tolika letech šaty stále krásné.
Omlouvám se za spoustu fotek,ale u ní se nedalo odolat. Nemohla jsem vybrat správné prostředí pro focení krásné kankánové tanečnice, tak jsem nakonec zvolila peří , hedvábí a osvětlení lampičky.

Krásnou Emmu najdete ještě tady, optatrně jsem ji jen na chviličku oblékla svatební šaty. http://lily-fashion-next-top-model.webnode.cz/fotogalerie/