Březen 2014

Fashionistas Barbie Raquelle

14. března 2014 v 19:55 Panenky Barbie
Tuto nádhernou Raquelle Vám jistě nemusím představovat a já za ni moc děkuju Verunce, která mi panenku pomohla sehnat. Chtěla jsem ji nafotit úplně jinak, ale znáte to - když se na něco těšíte ...........
Ale neva, dnešní den byl tak nádherný, že jsem neodolala a vytáhla děti na výlet. Na Máchovo jezero jsem se těšila celou zimu. A protože je to přímo balzám na moje nervy, dám dohromady kolo a budu Vás zásobovat fotkami až do podzimu.Jsem ji nadšená - díky Veru

Dnes jsem si uvědomila, že jsem asi opravdu cvok, protože kvůli těmto fotkám jsem musela vlézt nad kotníky do jezera.
Voda byla neuvěřitelně ledová. No po té mojí chřipce ......Na výletu Melanie potkala svoji kamarádku Elenu, která se Vám představí později.


A tady je v celé své zlaté kráse.

Barbie Hollywood Hair 1993

11. března 2014 v 19:02 Barbie panenky starší ročník

Tento týden mám Teresko náladu a tak konečně dojde i na tyto panenky, čekají na představení už moc dlouho. Jako první jsem vybrala Hollywood Hair Teresku, kterou jste nedávno mohli vidět u Verči. Je to takové poupátko s neuvěřitelně kouzelnýma a velkýma očima. Nejde si ji nezamilovat. Panenku nemám novou, ale získala jsem ji v moc krásném a nezničeném stavu, jen ji chybí prstýnek a botičky. Ty dostala nové, ale na fotkách nejsou. Určitě to znáte, lezení po zahradě a hledání a hledání a hledání - no a já je nenašla.

Holyywood Hair je krásná kolekce panenek ve které můžete obdivovat Barbie, nádhernou Teresu, Skipper a Kena.
Ve výbavičce má panenka "kouzelný " sprej, který ji ve vlasech vytvoří barevné vzory. Další panenka, která se ve své době stala snem mnoha holčiček.

Při focení dost foukal vítr a tak jsem její dlouhé vlásky musela spléct do copu.


Barbie soccer 1999

6. března 2014 v 15:39 Barbie panenky starší ročník
Tři roky po olympiádě se ve Spojených státech konalo mistrovství světa ve fotbale žen FIFA World Cup USA, které mělo obrovskou sledovanost. Tato krásná panenka je z fotbalové série , která byla vydaná právě na počest tohoto mistrovství a taky jako pocta Americké fotbalové hvězdě, Mie Hamm, která se stala přímo národní hrdinkou.

Celé serie má 4 panenky - Barbie, Teresu , Kiru a Christie.


Miu Hamm můžete vidět v této reklamě, svoji fotbalovou kariéru již ukončila, ale stala se legendou a
Magazín People ji v té době dokonce zařadil mezi padesát nejkrásnějších lidí světa.


Moje Mia je nádherná Christie, je asi nejhezčí kterou mám. Má krásnou jemnou malbu a vlásky jsou spletené do malých ruliček.Na ruce a míči je magnetka.


Panenka má upravené tělíčko a po natažení nožky ji vykopne jako pravá fotbalistka.

Mia trénuje v pískuJinak se všem omlouvám za zpožděné komentáře, skoro celý únor jsem promarodila a tak doháním spousty restů.
Bohužel jsem se nemohla věnovat ani Blogu.