Duben 2014

BIRTHDAY WISHES Barbie 2014

25. dubna 2014 v 8:31 Sběratelské Barbie

Tuhle panenku určitě všichni znáte, je to letošní narozeninová, proto není potřeba většího rozepisování. Mezi sběrateli možná trochu budí rozpaky,ale mě přijde moc krásná a tak bych Vám chtěla na fotkách ukázat její romantickou dušičku.
Panenka má tělíčko Model Muse,je to ta dutá varianta. Úžasný šaty a romantickou malbu na GG tvářičce, tahle kombinace mě okouzlila a proto když se tenhle růžový kvíteček ukázal na našem trhu, musela být naše. Je tak cukrově krásná, že už cukrovější nemůže být. Na svoje představení si musela počkat do jara. protože jak jinak ji nafotit než v záplavě květů.


Jako jabloňový kvítek je naše AURELIE

Princess of the World - Vikings

2. dubna 2014 v 19:23 Barbie Dolls of the world princess
Dnes byl tak krásný den, že jsem neodolala prvním květům trnky a dofotila pár fotek mojí další slibované princezny.
Dnes je to Vikinská princezna, je to krásná panenka, která rozšířila naši sbírku.
I ona má skvěle propracované oblečení i když jsem se u něj neubránila úsměvu. Vybavila se mi Iva Janžurová, jako Evelyna Kellettiová a hlavně její dvojnice Stubová, která pronesla nesmrtelná slova : "Zavři oči brouku".
Ale to si z téhle krásky dělám legraci a vůbec si ji nezaslouží. Ten kostým je dokonalý. Šaty jsou na panence zašité přímo na tělíčko. Jediná malinká vada jsou její vlásky, které jsou strašně moc řídké, no asi kvůli helmě, kterou má panenka na hlavě, pak to chápu. Zůstane v původním stavu, takže tyto vlásky vůbec neřeším.

Zároveň s touto panenkou bych Vám chtěla představit novou Blogerku u které se setkáte právě s řadou těchto nádherných princezen. http://mirij85.blog.cz


Minulý rok, byl nádherný podzim, ještě teď vzpomínám na vůni čerstvě spadaného listí, při focení těchto fotek.
Je to neuvěřitelný, jak čas letí a fotky dělí skoro půl roku.