Únor 2015

Pro náladu - jedna jahodová

25. února 2015 v 20:24 společné foto

Dneska jen tak pro radost. Honí mě mlsná a já dostala děsnou chuť na čerstvé jahody. Nemám 12 měsíčků, tak mě musely stačit jen ty z mrazáku. Ale abych měla alespoň tu iluzi, vytáhla jsem fotky z loňského června. Musím se o ně podělit. Chudák holka, naše jahodová modelka ještě nebyla ani představená, ale brzy se dočká.Tohle ovoce si nedokážu odepřít, jakmile se na keříčkách ukážou jahody, jsem skoro nepříčetná.
Miluju tu neuvěřitelnou sladkou vůni, chuť . Zakousnout se do zralé jahody , pro mě sen.


Nejistá

12. února 2015 v 19:24 společné foto
Fotky jsou z focení pro Terezku.

Maeficent

2. února 2015 v 15:17 Disney panenky - pohádky

V jedné zemi plné kouzel a tajemství žila víla jménem Maleficent. Chránila ji a pečovala o ni celým svým velkým srdcem plným lásky. To však jednoho dne zlomil muž, kterého milovala ........................
Jistě jste už viděli novou "pohádku" od Disney Zloba - královna černé magie. Já na tenhle film byla hodně natěšená a opravdu mě nezklamal i když jsem na něj do kina musela jít sama.
No a protože mi tentokrát panenka na Disney Store utekla, musela jsem poprosit Verunku, jestli by mi ji nesehnala přes Ebay. A moje zlatá Verča ji splašila a ještě k tomu za super cenu. I tak je to má nejdražší Disney panenka,kterou mám. Nelituji, ani kačky za ní, protože je nádherná.Poslední dobou mám na tyhle panenky opravdu smůlu, nakupuji je totiž přes evropský portál Disney a přes Ebay se jejich cena pak vyšplhá až dvojnásobně.


Jako vždy dokonale provední Disney Store, podoba Angeliny Jolie, šaty ve vypracovaném střihu z velmi kvaliní látky vypodšívkované krajkou a obšité kůží.Jinak se všem omlouvám, za moji nepřítomnost na Blogu, jsem zpátky a budu se snažit dohonit všechno co jsem u Vás zameškala.