Březen 2015

Víla kmotřička - Disney Store

20. března 2015 v 11:29 Disney panenky - pohádky
Tak a dnes se mi pod fotoapatát připletla Víla kmotřička.
Je nádherná, možná se mi líbí ještě o trošku víc než Popelka. A tak mám doma svou malou Helenu Bonham Carter, což je pro mě obdivuhodná herečka.

A taky - jo nevydržela jsem to, do května dlouhá doba.

Panenka má krásnou tvář a ještě dokonalejší šaty. Jejich materiál je utkaný snad ze stříbrných pavučin.Jsou z kvalitního brokátu podšité světle modrým saténem a mají pohádkový střih. Disney se povedlo napodobit tu nádheru z filmové pohádky. Živůtek je vyšitý štrasovými kamínky. Límec z pevné krajky pošitý stříbrnou nitkou a zádech třpytivá křidélka.Ještě jednou Popelka
A protože se nemůžu udržet, příště nádherná macecha ( jen se mi ji zatím nedaří nafotit tak, aby byla opravdu hodně krásná)

Popelka - Disney Store

14. března 2015 v 18:51 Disney panenky - pohádky

Já to nevydržela a musela nafotit pár fotek mé nové modré krásy. Já se na Popelku už nemohla dočkat a to jsem ji ještě neviděla v kině.
Po porovnání panenek, jsem rozmýšlela kterou tu krásku si koupit- Mattel nebo Disney. Ale k Disney panenkám mám co se týče pohádkových postav přeci jenom trochu větší náklonost. Takže zvítězila tato řada. No dalo se to u mě čekat.
Tyto panenky mají trochu větší hlavu asi jako playline Barbie, ale úměrnou k velikosti tělíčka, takže mě to vůbec nevadí. Tvář je přesně podle filmové Popelky. Oproti Maleficent není Popelka celokloubová, kloubečky dostaly jen ruce.Ale protože se v tomhle případě jedná o sběratelský kousek je to vlastně jedno.
Panenky jsou nádherný. Popelka má u mě sice dnes premiéru,kvůli mé nedočkavosti ji vyfotit,ale focená bude se svou macechou a vílou kmotřičkou, hned jak vykvetou první stromy znovu.Má úžasnou tvář a kvalita šatů znovu nezklamala. Jsou šité zvlášť živůtek a vlášť sukně další díl je pak spodnička. Sukýnka má tři vrstvy nádherné látky pošité kamínky a motýlky.Je velmi půvabná stejně tak jako její představitelka Lily James.
jaké jiné než skleněné
SEA PEARL MERMAID Barbie

11. března 2015 v 18:17 Barbie panenky starší ročník

Na dnešní předstvení jsem si vybrala panenku, která patří mezi moje nej lásky v naší sbírce. Ty kterých si obvlášť cením je jen pár a tahle nádherná panenka patří mezi ně. Je to dětský sen, stejně tak jako mořská Barbie, která ji na fotkách dělá doprovod.
Za naši Perlu musím hrozně moc poděkovat Verunce a Terezce od kterých jsem ji dostala k narozeninám. Nikdy do ní nepřestanu být panenkářsky zamilovaná. Holky ještě jednou moc děkuju.
Své jméno si zaslouží, žádná tak nezáří jako ona.Na dobrou noc

7. března 2015 v 19:34 Disney panenky - pohádky

Tuhle pohádku mám nafocenou už přes rok, konečně jsem zpracovala kompletní fotky. Určitě ji všechni znáte. Patří mezi naše oblíbené. Dnešní 3D jsou fajn, ale klasická animace je mnohem hezčí.

Dnešní pohádka je jen obrázková, takové promítání na dobrou noc a prostor pro Vaši fantazii.


V zemi věčného písku, stojí nádherné město . Rudé střechy paláce mocného sultána se odráží v paprscích horkého slunce. A právě tady se odehrává náš příběh.
já věděla, že si to ty.


Podle pohádky Aladin - Walt Disney