Srpen 2017

Baťův kanál

30. srpna 2017 v 16:59 společné foto


Letošní dovolenou nás provázely mé tři nové panenky, které jsem ještě nevybalené hodila do kufru.

Počasí bylo fantastický,před odjezdem jsem se dost bála, aby nepršelo a řeka Morava se nerozvodnila. Nerada bych se probudila s lodí někde u obchodního centra nebo na náměstí. Úžasný Obavy byly zbytečné a tak teď pár fotek.
Šiklův mlýn přespali jsme jen jednu noc,ale byla to pecka. O víkendu se zrovna konaly slavnosti koní a závody mezi barely. Nikdy jsem nic takového ještě neviděla. Bylo to super.


Růžová baculka - no je prostě k sežrání. Tady jsem ztratila její úžasný brýle i když jsem prolezla všechny lavice v hledišti no nic . A to nebyla první věc co se mi s panenkou stala, kdybych to věděla, nechala jsem je raději doma.


Rýžujeme zlato


Konečně na řece Moravě. Letos jsme si na týden pronajali hausbót jménem Pampeliška.

Má nejkrásnější ze tří nových panenek se stala během dvou dnů obětí záhady černé šmouhy na obličeji.
Fakt netuším, jak se to stalo, panenka byla uložená a zabalená do hedvábného béžového šátku. Tohle se mi stalo potřetí a nikdy jsem nepřišla na to od čeho se mi na tvářičkách šmouhy objevily. A nejdou dolů čímkoli co zkusíte nefunguje. Osvědčená metoda je okno a sluníčko. Po týdnu co jsme již doma a holčinka moje se sluní, je šmouha mnohem bledší. U předchozích dvou panenek touto metodou zmizela úplně. Takže doufám, že sluníčko bude svítit ještě dlouho.A tak se stala po celou naši plavdu malou opravářkou.NÓÓÓ !!!!?????? Celá ta roztomilá tvářička. Tady to neni tak vidět,ale je velká a na více místech i na nose.


Vzhůru na palubuTak teď to vypadá, že první dvě princezny se sluní a chudák naše malá šmouhatá pracuje až se z holky kouří.
Vlásky má taky jako v vrabčího hnízda.
Malá krásná PopelkaKlídek a pohoda
Malá reklama na přístav VNOROVY -tady je pohoda neuvěřitelná-. Pokud se sem dostanete doporučuji určitě přespat.Majitelka je úžasná ženská , celý přístav je vyzdoben jejími malbami. V galerii si vybere úplně každý nějakou drobnou maličkost pro potěšení nebo milý dáreček.Pohádková stezka pro děti


Čarodějka - byla dost obdivovaná.Jeden by to do ní neřekl,ale něco z čarodějek v ní taky budePřekrásná příroda na každém kroku

Přístav VNOROVY


Přístav StrážnicePan Brambůrka trochu jinak


Vinné sklepy Plže -Petrov

Holka si po té dřině vyrazila alespoň na dobré vínko.


A že teda bylo.
A zase do práce - servis kol. Jediné co ještě chybělo, aby sežuchla do vody.

Další týden jen tak cestování pro radost - ZOO Lešná

Jedna z nejrásnějších zahrad, které jsem viděla, když jedeme na Moravu musíme se tady zastavit.

Miluju Marabu a tenhle hajdalák s pleškou se na náš přišel podívat hodně z blízka. Udělal mi velkou radost.
No není boží

Poslední rychlá zastávka Bratislava - staré město ,ale hlavně Dinopark a ZOO.
Náš Venoušek a dinosauři to je velká láska.
Tady jsem si chtěla sednout a ni se nehnout, výlet do ZOO mi dal v tom vedru zabrat. Už jsem neměla ani sílu vytáhnou panenky k batohu.
Pro mě, která se bojí výtahů a výšek no adrenalin. Co by jeden pro děti neudělal.


Pavlov hrad Děvičky. Nádherný výhled z nejvyššího vrcholu Pavlovských vrchů. A že je teda nejvyšší poznáte při krásné procházce lesní cestou až na vrchol.